Tudtad, hogy régen az emberek kézzel aratták a zsúptetőnek valót?! A mai modern világban már az aratás eme formája lassan feledésbe merül, de mi azért csak nem adjuk fel. 

Szeretnéd magad kipróbálni a Hegypásztoroknál? 

Kiskorodban kombájn szerettél volna lenni, hogy arathass, de felvilágosítottak róla, hogy nem teljesen okés a dolog? 

Eljött a Te időd!!


A Hegypásztor Kör aratóhetet szervez  Vas megyében Oszkó községben július 1-10 között, melyre sok szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt. Jelentkezni az Oszkói Közösségi Házban 9-17 óra között személyesen, telefonon a 94/573-166-os telefonszámon, vagy Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. elérhetőségeken lehet!

 

Jelentkezési feltételek:  - kitartás

     - hosszú ujjú ing viselete (ha lehet, világos színű)

     - aki tud, hozzon magával sarlót (rövid nyelűt)

     - aki kaszálni tud kaszát!

     - Ételt-italt biztosítunk

      

Ha szeretnél egy újjáéledő hagyomány részese lenni, jelentkezz! Nem fogod megbánni!!

  
 

Tényleg szeretettel várunk, minden segítő kezet! Egyesületünk jövője múlik az aratáson! Itt a lét a tét! Te a két kezed segítségével tudsz hozzájárulni ahhoz, hogy tovább éljenek a szép boronafalú zsuppfedeles pincék! A Hegypásztorok  meg majd gondoskodunk a  zsuppfelkötésről.

  

Ha szeretnél többet tudni az egyesületünkről és a munkánkról a www.oszko.hu honlapon a hegypásztor kör menüpont alatt informálódhatsz.