2007. november
Molnár V. József néplélekrajz-kutató előadásai



Nap

Óra

Helyszín

Szervező

Cím

6. kedd

1800

Tatabánya, Hotel Árpád panoráma terem
Fő tér 20.

 

Az élő állatöv
7. szerda

1800

Kaposvár, Iparművészeti Szakközépiskola,
Szántó u. 11.
Grátz Antal
Tel.: 20/462-5794
Erzsébet rózsaparazsa
8. csütörtök

1800

Pécs, Városi Kulturális Központ
Színház tér 2.
Somlyai Jolán
T.:72/510-656
Árpádházi Szent Erzsébet
9. péntek

1800

Zebegény, Dunakanyar Magyarság Népfőiskola
a Szőnyi István Általános Iskolban

Esztergomy György
T.:27/373-273

Hétboldogassszony
10. szombat

1800

Somoskőújfalu, Általános iskola tornaterme   A magyar Szent Korona és a Turulnász
11. vasárnap

1700

Hazatérés Temploma
Szabadság téri református templom, Szabó Dezső Színházterem, Budapest
  Világ-virág: A lélekmadár
12. hétfő

1800

Eger, Keresztény Ifjúsági Klub, Érsek udvar

Palotai Sándor
T.:20/435-7997

Szent Erzsébet rózsaparazsa
13. kedd

930

Miskolci Bölcsész Egyesület, Nagy Lajos Király Magánegyetem,
Miskolc-Diósgyőr Bodrogi Zsigmond u. 12.
Gyárfás Ágnes
T: 46/331-981
Legendárium
14. szerda

1900

Keszthely, Családi Iskola

Keszey Tivadar
T.:83/315-102

Advent csöndje
15. csütörtök

1800

Zalaegerszeg, Gönczi Ferenc ÁMK

Bresztyenszky Beáta
T.:92/310-384

Világvége jóslatok a Kárpát-hazában
16. péntek

1730

Alsógöd, Művelődési Ház

Lengyel Erzsébet
T.:20/330-20-36

Lelkünk várja Jézusát - Eleink Karácsonyi készülete.
17. szombat

830

Magyarok Háza,
Budapest Semmelweis u. 1-3.
Nagy Lajos Király magángyetem
Gyárfás Ágnes
T: 46/331-981
Az emberélet szentsége
18. vasárnap

1045

Szombathely, REGE Egyesület, Herényiek Háza, Szombathely-Herény, Béke tér 7.

Bukits Zoltán
T.:70/3350-548

Eredendő világkép
19. hétfő

1800

Hagyomány Iskolája,
Budapest, IX. Mátyás utca 7.
Szigeti Árpád
T:06/70/272-1880
Szent hely, szent idő, szent hely, kegykép II.:
"Aranyfűrész" - Hasznos-Fallóskút 50 éve.
Előadás és filmvetítés.
20. kedd

1500

Nyíregyháza, Városi Könyvtár, III.em. konferenciaterem   A magyar Szent Korona és a Turulnász
21. szerda

1800

Balmazújváros, Veres Péter ÁMK Művelődési Ház, Kossuth tér Rózsa Imre
Tel.30/43-66-488
"Lelkünk várja Jézusát"
22. csütörtök

1800

Szeged, Dugonics András Piarista Gimnázium
Bálint Sándor u. 14.

Szokol Ilona
70/2347-896

A Tejút szentjei
26. hétfő

1800

Eger, Keresztény Ifjúsági Klub, Érsek udvar

Palotai Sándor
T.:20/435-7997

A magyar Szent Korona és a Turulnász
27. kedd

930

Miskolci Bölcsész Egyesület, Nagy Lajos Király Magánegyetem,
Miskolc-Diósgyőr Bodrogi Zsigmond u. 12.
Gyárfás Ágnes
T: 46/331-981
A magyarság ősi naptisztelete
28. szerda

1800

Művelődési Ház
Vasvár
Dimmer László
T.:06/20/492-1942
A Tejút szentjei
29. csütörtök

1300

Szűrcsapó utcai Óvoda
Szombathely
Őri Mariann
T.:94/320-013(este)
Az emberélet szentsége
30. péntek

1800

Háló Galéria,
Budapest, Ferenciek tere 7-8.
  A Tejút szentjei